Czym jest Fitness dla mózgu Best Brain?


Fitness Best Brain to połączenie treningu neurobiku z specjalistycznymi ćwiczeniami rozwijającymi pamięć, koncentrację uwagi oraz kreatywność Neurobik to specjalne ćwiczenia umysłowe oparte na najnowszych badaniach naukowych. Ich celem jest odmłodzenie naszych szarych komórek, poprawa funkcji poznawczych i rozwój sieci połączeń między neuronami w naszym mózgu. To wszystko po to, aby być sprawniejszym umysłowo i zadbać o kondycję swojego mózgu! Ćwiczenia przeznaczone są dla osób w KAŻDYM WIEKU.

Co o zajęciach mówią uczestnicy?

Jak wyglądają zajęcia?


  • 30 minutowe zajęcia grupowe online
  • zajęcia odbywają się codziennie (oprócz sobót, niedziel i dni wolnych od pracy)
  • Ty wybierasz, o której godzinie danego dnia weźmiesz udział w zajęciach (7:00, 8:00, 9:00, 11:00, 17:00, 17:45, 18:30, 19:00, 20:00) a jedyne czego potrzebujesz to połączenie z internetem, mikrofon i kamerka internetowa (opcjonalnie)
  • zajęcia prowadzone są przez certyfikowanego trenera Best Brain który oprócz przygotowania ćwiczeń i ich tłumaczenia czuwa nad poprawnością ich wykonywania, tak aby były maksymalnie efektywne.

Czy wiesz, że:


Neurobik opiera się na badaniach naukowych według których nasze neurony żywią się neutrfinami, które same sobie wytwarzają. Im bardziej aktywna dana komórka nerwowa tym więcej jedzenia sobie wytworzy. Co ciekawe, neuron wytwarzając sobie pokarm, karmi również komórki nerwowe wokół niego.

Neuroplastyczność – czyli zdolność mózgu do ciągłego rozwijania się, przebudowywania i tworzenia nowych połączeń dostępna jest dla ludzi w każdym wieku! W naszych zajęciach udział biorą osoby młodsze i starsze – nie ma żadnego limitu!

Praca w grupie – jest niezwykle istotna dla naszego mózgu. Podczas spotkań towarzyskich mocno aktywny jest hipokamp – niezwykle ważna z punktu widzenia pamięci część naszego mózgu. Dlatego Fitness dla mózgu Best Brain odbywa się w grupie

Napisz do nas z chęcią porozmwaiamy - jesteśmy dla Ciebie!

Wypełniając i wysyłając formularz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BEST BRAIN EDUKACJA SP. Z O. O. z siedzibą w Warszawie, w celu udzielenia odpowiedzi. Więcej informacji o przetwarzaniu danych można znaleźć w Polityce Prywatności.
Smiling Two Girls